Pozorujete rádi blesky, když se zrovna kolem v létě přežene bouřka? Čtěte dále, protože tyto stránky jsou určeny pro každého, kdo má alespoň trochu rád bouřky.

Jak se chránit před bouřkou?

Tato rubrika obsahuje informace o tom, co je třeba udělat, aby se snížilo riziko škod a popř. újmech na zdraví nebo na životech, které může bouřka způsobit. Jedná se hlavně o rizika způsobená úhozem blesku.
Jak snížit riziko škod způsobených bleskem? - obrázek

Jak snížit riziko škod způsobených bleskem? - obrázek

Bojite se bourky nebo Vas zajima, jak co nejvice snizit moznost zasahu bleskem, popr. moznost toho, ze Vam uhoz bleskem zpusobi nenahraditelne skody? Pokud ano, prectete si tento clanek, ktery poda laikovi dulezite informace o tom, jak by se mel chovat pri bource a jaka opatreni lze provezt, aby se co nejvice snizila pravdepodobnost, ze budete muset kupovat vsechny elektricke spotrebice po uhozu bleskem do elektrickeho vedeni znovu. Za informace, ktere zde pisi, vsak neberu odpovednost. Jen davam rady, jakymi lze riziko snizit, nikoliv uplne eliminovat. Zaroven se omlouvam za chybejici diakritiku. Az budu mit vice casu, prepisi clanek s diakritikou.
Videa, fotky a informace o bouøkách
Neplatim.cz - nová on-line databáze neplatičů
Tyto stránky však nebudou jen o bouřkách. Časem přidám i mé pozorování zatmění Slunce a měsíce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one