Pozorujete rádi blesky, když se zrovna kolem v létě přežene bouřka? Čtěte dále, protože tyto stránky jsou určeny pro každého, kdo má alespoň trochu rád bouřky.

Dne 8.11.2011 uveřejnily Lidové noviny na adrese http://www.lidovky.cz/mrazkuv-archiv-treba-jeste-nekde-tika-rika-provod-f7q-/ln_domov.asp?c=A111211_161624_ln_domov_sk
rozhovor se mnou, který vznikl na podkladě dohody u Městského soudu v Praze mezi mnou a Lidovými novinami výměnou za stažení žaloby, kterou jsem se domáhal uvedení dříve uveřejněných některých nepřesných sdělení na pravou míru. Oběma stranami byla odsouhlasena podmínka, že uveřejněný rozhovor bude autorizován. Autorizovaný rozhovor byl však v rozporu z uzavřenou dohodou následně bez mého vědomí upraven. Přesto jsem dnešního dne, tj. 12.12.11 sdělil prostřednictvím svého právního zástupce soudkyni JUDr. Veronice Křesťanové, že Lidové noviny dodržely.svůj slib a tudíž i já beru zpět svou žalobu.

Jsem si samozřejmě vědom skutečnosti, že povolání literáta je náročné a to zejména z důvodu obtížnosti umístit více článků a provedených rozhovorů na jednu stránku. Kosmetické úpravy jsou nepochybně leckdy nutné a nijak bych zřejmě neprotestoval, kdyby došlo k pouhému textovému pokrácení. Jelikož ale zároveň došlo k nepravdivému textovému a obsahovému navýšení - nikdy jsem např. nic nepašoval a to z prozaického důvodu, neboť veškeré prodávané elektronické zboží bylo placeno, resp. nakupováno na území Československa, atd., rozhodl jsem se - aby nedošlo k nesprávnému pochopení některých n&aacut e;sledně upravených formulací, jimiž jsem reagoval na předestřené otázky, uveřejnit původní nezkrácenou verzi rozhovoru s paní redaktorkou Chaloupskou. Na internetu je oproti novinám tištěným prostoru naštěstí dostatek.

Videa, fotky a informace o bouøkách
Neplatim.cz - nová on-line databáze neplatičů
Tyto stránky však nebudou jen o bouřkách. Časem přidám i mé pozorování zatmění Slunce a měsíce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one